1.kolo Dynamo R.U.M. A - Zoufalci 6:0

28.03.2012 10:07

Tak máme za sebou první zápas jara. Bohužel se nás sešlo pouze šest a to jen díky Martinovi, který nám přišel pomoct z béčka. Jak to tak vypadá tak v tomto počtu budeme muset odehrát všechny zápasy :( . K našemu štestí se však hrálo na menším hřišti v Běchovicích a soupeř měl pouze jednoho hráče navíc. Zápas začal naprosto nezajímavou hrou plnou nepřesností z obou stran. Po začátečním trápení jsme však začali více běhat a to se také po chvilce projevilo. Po pěkné akci překonal, dobře chytajícího brankáře hostí, zblízka Kafčák. Od prvního gólu se první poločas odehrál pouze na soupeřově půlce. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat a tak se hlavou trefil opět Kafčák, po dorážce Langy a po pěkné střele i Kopejda. Ale spousta zahozených šancí a několik Kopejdových střel mimo areál však zapříčinila stav (pouze) 4:0 po první půlce. Druhý poločas jsme začali jako ten první, bez běhání a přenosti. Toho se snažil využít soupeř a několikrát nebezpečně vystřelil. Jarda v brance, ale častěji chodil pro míče, než aby musel předvést nějaký zakrok. Ale i on se musel dvakrát předvést a to po tvrdé střele, která mu propadla a až na brankové čáře napodruhé míč chytil a po rychlém brejku, kdy se při snaze zabránit přihrávce Kafčák málem trefil do vlastní branky, naštěstí byl Jarda u tyčky včas. Co se týče našeho útoku, tak se opravdu bylo na co dívat. Protože to jsme v druhé půlce nedali bylo vážně neuvěřitelné!!! :) Zejména Langy s Kafčákem se v tomto směru předháněli co to šlo a to nepočítám Kopejdu a jeho střely :). Tohle chtělo važně natočit. Nicméně i tak jsme přidali alespoň dvě branky a to obě zásluhou Kafčáka. Férový a poklidný zápas, za přispění našeho jarního trenéra Šelmáka :), tak skončil výsledkem 6:0. Nicméně je pravda, že náš soupeř toho opravdu moc nepředvedl a tak se tato lehká výhra nedá brát moc važně. I tak však první čisté konto Jardy a čtyři branky Kafčáka budou oba něco stát... :)