2.kolo RAF Jinonice - Dynamo R.U.M. A 5:2

09.04.2013 15:59

V druhém jarním zápase jsme chtěli získat první body, ale bohužel se nám to nepovedlo. Do utkání jsme ale vstoupili výborně. Za prvních deset minut jsme měli snad šest obrovských šancí. Bohužel jsme však proměnili jenom jednu z nich a to zásluhou Michala. Další šance však skončily buďto v rukou golmana soupeře, metr vedle branky a nebo na tyčce, jako po střele Jirky Feitla. Druhý gól si dal po nákopu Kopejdy, krásnou hlavičkou do šibenice, soupeř sám - 0:2. V ten moment si nikdo nemyslel, že budeme mít sebemenší problém dneska vyhrát... Zlom zápasu asi nastal při velké šanci Šelmáka, který se asi lekl prázdné branky. A tak přišel první trest. Po pěkně zahraném rohu se soupeř trefil hlavou do naší sítě - 1:2. Od obdržené branky jsme po zbytek zápasu už nepředvedli absolutně nic. Kafčák s Barčou na lavičce se mohli cítit jako na tenise. Každý náš útok začal nákopem na branku, s kterými si ovšem brankář domácích společně s obranou bez problému poradil a tak hned chodili do protiútoků... Ani poločasová přestávka nám nepomohla a hráli jsme stejný h..... jako do té doby. Je sice pravda, že by se i tak tento zápas dal uhrát, ale včera nám nefungovala vůbec ani obrana. Vyrovnání přišlo opět po rohu soupeře. Špatné obsazení hráčů = pěkný gól do prázdné branky. Další branku jsme obdrželi po rychlém útoku a možná zbytečném vyběhnutí Jardy - 3:2. A to ješte nebyl zdaleka konec. Gól na 4:2 by se dal popsat skoro jako vlastní. Jarda vyboxoval dlouhý nákop přímo do nohy soupeře a od něj už míč putoval do branky. Malou jiskřičku naděje mohl vykřesat Jirka Feitl, ale bohužel po ojedinělé akci trefil břevno. Poslední branka zápasu padla po střele z cca sedmi metrů - 5:2. Děs a hrůza co jsme předvedli. Ke vší úctě k soupeři, tak nás porazil jeden z horších týmů s kterým jsme za poslední dvě sezóny hráli. Ač měl ve svém týmu jednoho hodně šikovného hráče a obřího útočníka s malýma trenkama, tak jsme neměli včera prohrát. Ale jak vidno, tak na nás to stačilo. Asi poprvé to po našem zápase vypadalo jako na pohřbu... :( Bohužel jsme dneškem znechutili hanspaulku Michalovi, který měl při Kafčákově zranění táhnout náš útok. No nic, nezbývá nám nic jiného než pogratulovat týmu RAF Jinonice k zasloužené výhře a doufat, že za týden to bude vypadat jinak...