3.kolo Dynamo R.U.M. A - Alkohol Tea FC 3:0

16.04.2013 12:26

Tak až ve třetím zápase se nám podařilo vyhrát. Nicméně jsme po celý zápas spíše bránili a jen díky výborně chytajícímu Jardovi a zlepšené obraně se můžeme radovat. První poločas žádnou branku nepřinesl, ale byla k vidění u nás naprosto neuvěřitelná věc... Přestali jsme jenom nakopávat balóny na branku a začali jsme hrát víc kombinačně. Jasně, že tenhle styl hry je víc nebezpečný pro naši obranu, ale taky tohle musí každýho víc bavit. Za celou první půlku byla k vidění jenom jedna velká šance a to na straně soupeře, kdy po závaru v našem vápně skákal míč poměrně dlouho po brankové čáře, než se nám ho podařilo odkopnout. Hned z kraje druhého poločasu jsme měli výhodu nepřímého kopu. Ten rozehrál Langy na Kopejdu, který po zemi prostřelil zeď i brankáře hostí - 1:0. Potom nás začal soupeř hodně přehrávat a tak se hrálo jen na naší polovině. Několikrát nás podržel Jarda, ale často skončil míč několik metrů od branky. Druhou branku jsme přidali poté, co nejprve Šelmák v dobré šanci trefil tyčku soupeře. Odražený míč se dostal k postranní lajně, kde o něj bojoval Kopejda se soupeřem. Míč sice nachvilku skončil za autovou čárou, ale hrálo se dál a po vyhraném souboji se trefil Kopejda krásně do šibenice - 2:0. Zbytek zápasů, hráli zase jenom hosté. Ale své šance využít nedokázali. Svou chybu jednou, skokem do střely, zabránil Kopejda a tak se hodně přiblížila první nula sezóny pro Jardu. Poslední branku jsme přidali po nákopu na Šelmáka, který trošku zmateně hlavičkoval, míč se dostal k Langymu a ten ho přes vyběhnuvšího brankáře poslal do vápna, kde s dorážkou už Šelmák neměl žádný problém - 3:0. Co dodat k zápasu? Vyhrál asi šťastnější tým, navíc za soupeře chytal evidentně hráč z pole. První zápas v našem dresu odehrál Roman a ač by měl trošku víc papat :))), tak to nebylo špatné... Další zápas hrajeme v úterý v Běchovicích a tak doufáme, že se nám podaří potvrdit dva body z tohoto kola!!!!!