4.kolo Blaženka spiders - Dynamo R.U.M. A 1:4

24.04.2013 09:46

Zápas měl tři dějství... Prvních deset minut nás soupeř přehrával, ale naštěstí zahazoval jednu šanci za druhou. Dvě z nich byli 100% - první po zavahání Jardy, trefili pavouci tyčku, druhá po chybě Kopejdy míč jen o kousek minul naši branku. Pak přišlo 40 minut, kdy jsme měli více ze hry my. Naštěstí jsme dali v této době čtyři branky a tak bylo více méně po zápase. První branku v našem dresu dal Roman, kdy zužitkoval aut od Aleše. Další tři branky padly po nákopech Kopejdy, kdy se dvakrát trefil hlavou Šelmák a jednou Langy. V poslední části zápasu nám ovšem došly síly, a tak nás začali domácí přehrávat. Měli několik zajímavých šancí, ale dokázali proměnit jen jednu a tak konečné skóre je 1:4.

P.S.: Nedá mi to, abych nějak nereagoval na zapíjení postupu... Je super, že jste se konečně dohodli na termínu, ale nebylo by fér se zeptat všech hráčů, jestli mají v ten den čas a ne jim to týden dopředu jen oznámit?!?!?! Kor, když jste vybrali termín na čarodejnice... Takhle si teda sud a zapíjení užijou hráči, kteří s postupem neměli nic společného, ale hlavní aktéři postupu ne... Ale je to Vaše volba...